Originally posted by SeattleUte
View Post
Ok, I retract my previous statement. I guess it's just what I eat at Whole Foods vs. Wendy's. If people are spending $6 at Wendy's, I guess there's not much difference. I had a crepe at Whole Foods today for $7 bucks that was way better Wendy's. Plus, the lady making it sliced me off a nice piece of prosciutto di parma while I waited.
Comment